Τετάρτη 26.06.2019 ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ

Οι σταυροί των υποψηφίων του Κώστα Κρεμμύδα

31.05.2019

Ένα αλαλούμ γίνεται ακόμη στον συνδυασμό του Κώστα Κρεμμύδα όσον αφορά στο πόσους σταυρούς πήρε ο κάθε υποψήφιος και το ποιοι τελικά εκλέγονται, αφού όπως όλα δείχνουν το μόνο ασφαλές συμπέρασμα… θα έρθει από το Πρωτοδικείο την ερχόμενη εβδομάδα.

Πάντως σύμφωνα με μια πρώτη συνολική καταμέτρηση από την οποία απουσιάζουν περίπου 17 εκλογικά τμήματα.

Με κάθε επιφύλαξη παραθέτουμε τα πρώτα αυτά συνολικά αποτελέσματα, ώστε να υπάρχει στοιχειωδώς ένας «μπούσουλας» που κινήθηκαν οι υποψήφιοι.

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ
ΛΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 952
ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΒΑΪΟΥ 947
ΣΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 737
ΒΟΤΣΙΟΥ – ΜΑΚΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 657
ΖΑΪΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ 464
ΒΑΒΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 451
ΛΟΥΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 440
ΠΑΙΔΗ ΝΑΤΑΣΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 412
ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 378
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 334
ΝΤΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 324
ΣΑΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 316
ΚΟΣΥΒΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 315
ΚΟΛΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 301
ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 292
ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 291
ΣΙΜΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 278
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 273
ΝΤΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 264
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 263
ΒΡΑΝΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 251
ΚΟΚΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 249
ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 247
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 226
ΚΕΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 180
ΤΣΙΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΙΗ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 176
ΤΖΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 166
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 164
ΤΣΙΡΕΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 153
ΜΠΑΚΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 145
ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ του ΑΝΘΙΜΟΥ 144
ΓΙΑΝΝΑΚΑ – ΣΤΑΜΠΕΡΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 138
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ – ΓΑΛΑΖΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 133
ΤΣΙΑΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ 132
ΝΤΑΪΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 131
ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 120
ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΛΥΔΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 119
ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 107
ΣΤΕΦΙΚΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 100
ΚΑΡΥΔΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 84
ΜΠΛΕΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 79
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 74
ΚΟΤΣΙΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 70
ΠΗΓΙΑΔΙΤΟΥ – ΤΣΙΟΤΡΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 65
ΜΠΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 63
ΚΑΡΑΚΑΞΑ ΕΥΔΟΞΙΑ – ΜΑΡΙΑ (ΕΜΥ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 62
ΖΗΣΗ ΛΕΥΚΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 39
ΠΛΑΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ 21
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ
1. ΓΕΡΟΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ – ΑΜΑΛΙΑ του ΒΑΪΟΥ 298
2. ΔΗΜΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 96
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ
ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 300
ΝΤΟΥΤΣΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 125
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΙΑΚΑ
ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 276
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΖΗΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 422
ΧΑΧΑΜΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΟΣΜΑ 406
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 403
ΚΑΣΚΑΝΗ – ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 226
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ
ΛΟΥΒΙΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 493
ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 166