Παρασκευή 30.07.2021 ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ

Δείτε τους σταυρούς που πήρε ο κάθε υποψήφιος στον Εμπορικό Σύλλογο

09.07.2021

Σώμα με σώμα τόσο για τις πρώτες θέσεις… όσο και για την εκλογή στο Δ.Σ. μιας και έμειναν εκτός υποψήφιοι ακόμη και με 300 σταυρούς προτίμησης.

Να σημειώσουμε πως η «Αγωνιστική Συσπείρωση Εμπόρων» με επικεφαλής την Γιάννα Κωνσταντινίδου έλαβε 92 ψήφους και μένει εκτός εκπροσώπησης στο νέο διοικητικό συμβούλιο.

Για την Ομοσπονδία Θεσσαλίας ο συνδυασμόςτου Χρήστου Μπλουγούρα εξασφαλίζει 22 έδρες και η «Αγωνιστική Συσπείρωση Εμπόρων» 3 έδρες.

Δείτε πόσους σταυρούς πήρε ο κάθε υποψήφιος:

ΕΝΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ ΕΜΠΟΡΩΝ

Για  το Διοικητικό Συμβούλιο (εκλέγονται οι 7 πρώτοι):

Μπλουγούρας Χρήστος του Δημητρίου    591

Κούτσιας Στέλιος του Νικολάου   532

Κρητικός Χρήστος του Αλεξάνδρου   489

Ντέλλας Αθανάσιος του Γεωργίου    481

Φαλτάκας Αθανάσιος του Ευθυμίου    479

Κόκκας Χρήστος του Νικολάου    398

Νατσιόπουλος Αθανάσιος του Κλεάνθη    389

 

Τσιουνάρα Αναστασία (Νατάσα) του Γεωργίου    319

Ντιροκάλτσης Κωνσταντίνος του Στυλιανού    317

Κουτσιούμπα Αρετή του Ανδρέα    281

Παπαντώνη Παρασκευή (Βούλα) του Παύλου    273

Τζάνης Γεώργιος του Νικολάου    265

Τζιώρας Βασίλειος του Νικολάου    249

 

Για Ελεγκτική Επιτροπή:

Κέμος Κωνσταντίνος του Στέφανου    431

Κουτσάγια Βασιλική του Κωνσταντίνου    402

Κιοσσέ Μαρία του Νικολάου    389

 

Αντιπρόσωποι στην Ομοσπονδία Εμπορίου & Επιχειρηματικότητας Θεσσαλίας (εκλέγονται οι 23 πρώτοι):

Μπλουγούρας Χρήστος του Δημητρίου     594

Κούτσιας Στέλιος του Νικολάου    544

Φαλτάκας Αθανάσιος του Ευθυμίου    509

Κρητικός Χρήστος του Αλεξάνδρου    506

Ντέλλας Αθανάσιος του Γεωργίου    501

Κωστούλα – Βλόντζου Σοφία του Κωνσταντίνου   481

Μπέη Ζωή (Τζίνα) του Κωνσταντίνου    479

Τρικαλιώτης Ευθύμιος (Θέμης) του Ευαγγέλου    474

Παναγιώτου Μιχάλης του Αθανασίου    471

Τσιουνάρα Αναστασία (Νατάσα) του Γεωργίου    459

Ντιροκάλτσης Κωνσταντίνος του Στυλιανού    434

Μπαμπούρης Γεώργιος του Ευθυμίου    432

Μπλουγούρας Γεώργιος του Νικολάου    430

Νατσιόπουλος Αθανάσιος του Κλεάνθη    419

Κόκκας Χρήστος του Νικολάου    403

Κέμος Κωνσταντίνος του Στέφανου    396

Κράϊας Γεώργιος του Ιωάννη    361

Παπαντώνη Παρασκευή (Βούλα) του Παύλου    350

Κιοσσέ Μαρία του Νικολάου    342

Κουτσιούμπα Αρετή του Ανδρέα    334

Τζάνης Γεώργιος του Νικολάου    310

Τζέλης Κωνσταντίνος του Βασιλείου    291

Τζιώρας Βασίλειος του Νικολάου    251

Παπαγεωργίου Βασίλειος του Νικολάου    229