Κυριακή 26.05.2019 ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ

Το ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης Θεσσαλίας

05.05.2019 /

Κατατέθηκε   την Παρασκευή 3 Μάη από τον υποψήφιο περιφερειάρχη Θεσσαλίας, Τάσο Τσιαπλέ, στο πρωτοδικείο Λάρισας, ο συνδυασμός της Λαϊκής Συσπείρωσης Θεσσαλίας, ο οποίος διεκδικεί την ψήφο των Θεσσαλών στις περιφερειακές εκλογές της 26ης Μάη 2019, αποτελούμενους από τους παρακάτω:

Υποψήφιος Περιφερειάρχης Θεσσαλίας

ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ

Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΛΗΔΑ – ΞΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΒΙΤΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  4. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  6. ΚΟΥΣΙΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  8. ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΣΚΟΥΦΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ
  10. ΤΕΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  11. ΤΣΙΟΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  12. ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ

Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΑΡΖΟΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  3. ΒΑΛΩΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΓΚΑΡΑΛΙΑΚΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΓΡΑΜΟΥΣΤΙΑΝΟΥ – ΧΑΤΖΗΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  6. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  7. ΔΗΜΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΖΑΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  10. ΙΩΑΝΝΟΥ-ΛΑΜΠΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΚΑΡΥΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  12. ΚΑΨΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  14. ΛΙΟΛΙΟΣ ΠΑΡΙΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  15. ΛΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  16. ΜΙΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  17. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  18. ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  19. ΜΠΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  20. ΝΟΥΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  21. ΝΤΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  22. ΟΥΝΤΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ (ΛΙΤΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  23. ΠΑΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  24. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  25. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ – ΛΙΑΚΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  26. ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  27. ΣΙΜΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  28. ΣΙΜΟΥ – ΜΠΑΡΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  29. ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  30. ΤΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΓΚΑΤΖΗ ΔΡΟΣΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΚΑΡΑΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΑΡΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΟΥΡΑΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΚΟΥΤΣΙΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  8. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
  9. ΜΑΜΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΜΟΛΟΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
  11. ΝΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  12. ΠΛΑΓΕΡΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  13. ΡΟΥΣΗ – ΚΩΤΗ ΑΓΟΡΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΡΟΥΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  15. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  16. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  17. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  18. ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  19. ΤΣΙΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  20. ΧΑΡΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. ΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΔΕΛΑΚΟΥΒΙΑ – ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. ΓΙΑΚΙΜΟΒΑ – ΠΟΛΥΖΟΥ ΒΕΣΕΛΑ του ΓΕΩΡΓΗ
  2. ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  3. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  4. ΚΑΠΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  5. ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΛΙΑΤΙΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΜΠΑΚΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ
  8. ΝΤΟΥΒΛΗ ΚΛΕΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  10. ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  11. ΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  12. ΤΣΙΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  13. ΤΣΙΟΤΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ
  14. ΤΣΟΥΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ