Τρίτη 21.05.2019 ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ

Όλοι οι υποψήφιοι της Λαϊκής Συσπείρωσης στο νομό

05.05.2019 /

Λαϊκή Συσπείρωση Δημου Τρικκαίων

Οι Υποψήφιοι της Λαϊκής Συσπείρωσης στο Δήμο Τρικκαίων

ΚΑΪΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Εκλογική Περιφέρεια ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΡΜΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΒΑΡΔΟΥΛΗ-ΖΩΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΑΝΑ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
4. ΓΕΡΑΓΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7. ΓΚΟΛΟΒΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΓΚΟΤΖΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
9. ΔΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ
10. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΖΑΒΛΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
12. ΖΙΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
14. ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
15. ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
16. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ
17. ΚΑΛΛΑΝΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
18. ΚΑΜΠΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
19. ΚΑΝΝΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΥΣΑΝΙΑ
20. ΚΑΡΕΤΣΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΝΑ) του ΠΕΤΡΟΥ
21. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ-ΠΟΤΗΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
22. ΚΙΣΚΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
23. ΚΟΛΟΒΟΥ ΜΥΡΤΩ-ΞΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
24. ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
25. ΚΟΥΤΕΛΙΔΑ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
26. ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
27. ΚΡΙΜΝΙΩΤΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
28. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ-ΣΤΑΪΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
29. ΛΙΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
30. ΜΕΣΔΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
31. ΜΠΑΝΤΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
32. ΝΤΟΥΡΛΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
33. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
34. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΗΤΣΙΟΥ ΙΟΥΛΙΕΤΤΑ (ΛΕΤΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
35. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΖΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
36. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
37. ΠΑΠΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
38. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
39. ΠΡΕΒΕΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΩΜΑ
40. ΣΙΔΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
41. ΣΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
42. ΣΤΑΜΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
43. ΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ

44. ΤΑΣΙΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
45. ΤΕΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΘΩΜΑ
46. ΤΡΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
47. ΤΣΕΡΓΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
48. ΤΣΙΑΜΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
49. ΤΣΙΤΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
50. ΤΣΟΥΜΕΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΑΣΩΝΑ
51. ΧΑΣΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ
1. ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ
1. ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΤΣΑΤΣΑΒΑ-ΜΠΑΚΑΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια ΚΟΖΙΑΚΑ
1. ΚΑΝΤΖΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΜΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
1. ΧΑΤΖΗ ΑΡΕΤΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΧΑΧΑΜΗ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ
1. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
2. ΠΑΤΣΙΩΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ
3. ΤΣΙΓΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ
1. ΓΚΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΕΣΤΩΡΑ
Εκλογική Περιφέρεια ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ
1. ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:

1. ΑΝΤΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΒΟΥΚΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΗΣ του ΘΩΜΑ
5. ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΖΕΡΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
7. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΘΩΜΑ
8. ΚΟΤΡΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
9. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΚΡΑΝΙΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ-ΘΕΟΔΟΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΚΥΡΓΙΑ-ΑΡΜΑΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
12. ΜΑΓΓΟΥΦΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
13. ΜΑΝΩΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
15. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
16. ΠΑΤΣΙΑΣ-ΖΑΛΑΒΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
17. ΣΤΑΪΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
18. ΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
19. ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΗΛΙΑ
20. ΤΣΙΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
21. ΨΑΡΡΗΣ ΠΑΡΗΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΝΙΟΥ

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:

1. ΚΑΛΛΕΑ ΔΕΣΠΩ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΜΠΟΡΜΠΟΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4. ΜΠΡΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΤΣΙΛΙΛΗ-ΖΑΒΛΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΓΥΡΙΟΥ

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:

1. ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΛΙΑΤΙΦΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΤΙΓΚΑ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΖΑΧΑΡΙΑ
5. ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΙΤΣΑΣ

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:

1. ΒΟΥΤΥΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΥ-ΤΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
4. ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΤΣΙΑΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΠΑΤΡΕΛΛΗ-ΓΚΟΥΓΚΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΚΑΣΜΗΡΙΑ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ
2. ΛΙΑΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
5. ΤΣΙΚΟΥΡΔΑΝΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ
ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:

1. ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΓΚΟΥΛΙΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
3. ΜΗΤΡΟΥΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΤΡΙΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΞΑΣ

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
1. ΖΟΡΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΤΣΕΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟΥ
ΚΑΡΤΣΙΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Λαϊκή Συσπείρωση Δήμου Μετεώρων

ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος
Εκλογική Περιφέρεια (ΑΣΠΡΟΠΟΤΑΜΟΥ)
1. ΦΩΛΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια (ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ)
1. ΖΙΑΚΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ
2. ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΖΟΥ
3. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΤΣΙΜΠΟΥΚΗ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια (ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ)
1. ΑΥΓΕΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ – ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΒΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΓΡΙΒΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
5. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΖΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
7. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
8. ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
9. ΚΟΛΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
10. ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΚΟΥΒΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΚΩΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
13. ΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
14. ΝΤΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15. ΠΑΝΑΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
16. ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
17. ΣΤΑΜΟΣ ΚΙΜΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
18. ΤΕΓΟΝΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
19. ΤΕΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ
20. ΧΑΪΤΑΛΗ-ΜΠΟΖΟΒΙΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2
Εκλογική Περιφέρεια (ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ)
1.ΝΑΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια (ΚΛΕΙΝΟΒΟΥ)
1.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
2.ΜΠΑΚΑΣΗ-ΧΑΝΤΖΙΑΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια (ΜΑΛΑΚΑΣΙΟΥ)
1.ΒΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3.ΤΕΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια (ΤΥΜΦΑΙΩΝ)
1. ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ
2. ΜΠΛΑΝΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ(ΣΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια (ΧΑΣΙΩΝ)
1. ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΤΡΕΛΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
4. ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ KAΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (ΣΩΤΟΣ)
2. ΒΑΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ
3. ΒΑΛΛΑΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΒΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΓΚΟΥΛΙΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
7. ΧΑΝΤΖΙΑΡΑ ΔΑΝΑΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΕΣΙΟΥ

ΛΟΥΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Λαϊκή Συσπείρωση Δήμου Πύλης

ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Εκλογική Περιφέρεια (ΑΙΘΗΚΩΝ)
1. ΑΡΜΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια (ΓΟΜΦΩΝ)
1. ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΔΙΑΓΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΑΝΕΛΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
4. ΚΟΥΡΚΟΥΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΡΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΚΡΑΒΑΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΜΑΡΚΟΥΔΗ-ΛΑΖΟΥ ΑΡΕΤΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΑΦΝΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
10. ΠΟΥΛΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΤΕΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
12. ΤΣΙΜΠΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΤΣΙΩΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ
14. ΧΑΛΚΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΧΑΤΖΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια (ΜΥΡΟΦΥΛΛΟΥ)
1. ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια (ΝΕΡΑΪΔΑΣ)
1. ΓΟΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια (ΠΙΑΛΕΙΩΝ)
1. ΑΡΒΥΘΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5. ΝΤΟΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΝΤΟΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
7. ΠΕΔΟΚΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
8. ΤΖΙΩΡΤΖΙΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
Εκλογική Περιφέρεια (ΠΙΝΔΕΩΝ)
1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΤΖΑΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια (ΠΥΛΗΣ)
1. ΖΑΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
2. ΖΑΧΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5. ΜΟΡΦΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΝΤΟΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
7. ΝΤΟΥΒΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΣΙΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
9. ΤΖΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΡΙΑΣ
ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
1. ΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΚΑΛΥΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΜΑΤΡΑΚΟΥΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΠΟΔΑΡΑΣ ΒΑΪΟΣ (ΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΤΟΥΡΝΑΒΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΧΑΛΚΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΓΗΣ
ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2. ΛΑΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΛΑΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
5. ΣΠΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΗΚΗΣ
ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΜΑΡΑΪΔΩ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
3. ΜΠΕΤΣΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος
4. ΝΤΟΓΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφια κοινοτική Σύμβουλος
5. ΣΤΡΩΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος κοινοτικός Σύμβουλος

Λαϊκή Συσπείρωση Δήμου Φαρκαδόνας

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
Υποψήφια Δήμαρχος Φαρκαδόνας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Εκλογική Περιφέρεια Οιχαλίας
Γάτσιος Αθανάσιος του Δημητρίου
Ζιώγα Γεωργία του Ιωάννη
Ζυγογιάννης Μιχαήλ του Νικολάου
Θεοχάρης Νικόλαος του Θωμά
Ιακωβάκης Ευάγγελος του Βασιλείου
Λακιάρας – Ζιώγκος Ματθαίος του Χρήστου
Νταφόπουλος Κωνσταντίνος του Φώτη
Ντίνου Μαρία – Ιωάννα του Κωνσταντίνου
Παπαδημολουκά Αλεξάνδρα – Αποστολία του Αναστασίου
Τζίρμπη Ευαγγελή του Ευαγγέλου
Εκλογική Περιφέρεια Πελλιναίων
Καραβίνου Αργυρώ του Κωνσταντίνου
Κούκος Θωμάς του Βάϊου
Λόκα Φωτεινή του Γεωργίου
Μιχαλάκης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
Σιδέρης Κωνσταντίνος του Βασιλείου
Εκλογική Περιφέρεια Φαρκαδόνας
Βανακάρα Αφροδίτη του Γεωργίου
Γιώρα Τριανταφυλλιά του Βασιλείου
Γρηγορίου Χρήστος του Κωνσταντίνου
Ζιώγκος Ευάγγελος του Χρήστου
Καλαμπούκας Απόστολος του Στεφάνου
Κοντούλης Απόστολος του Σωτήρη
Λίτσιος Αναστάσιος του Αχιλλέα
Μπαλάφα Αθηνά του Κωνσταντίνου
Μπαντής Θωμάς του Γεωργίου

Μπέη Λυδία του Δημήτρη
Νταλαρίζος Νικόλαος του Γεωργίου
Παπαδόπουλος Βασίλειος του Κλεάνθη
Ρίμπας Αθανάσιος του Γεωργίου
Συνάπαλου Ευαγγελία του Νικολάου
Τσάτσος Αθανάσιος του Βάϊου
Τσιοτινού Δήμητρα του Σπύρου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΛΑΙΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
Γεωργίου Δημήτριος του Κωνσταντίνου
Δημητρίου Νικόλαος του Ιωάννη
Ζιώγκου Αικατερίνη του Ματθαίου
Θεοδοσίου Χρηστίνα του Αθανασίου
Καζιρελίδου Χριστίνα του Ιάκωβου
Λακιάρας Χρήστος του Ευαγγέλου
Οικονομούλα Μαγδαληνή του Ανδρέα
Σιμούλης Κρείτων του Αθανασίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΛΑΙΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΡΙΖΑΝΟΥ
Καλαμπούκα Ελπινίκη του Νικολάου
Μαλέκας Αθανάσιος του Κωνσταντίνου
Μητάκος Νικόλαος του Ιωάννη
Μίχος Δημήτριος του Αθανασίου
Μίχου Βασιλική του Μιχαήλ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΛΑΙΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΖΑΡΚΟΥ
Διβανέ Αναστασία του Κωνσταντίνου
Ζώτου Παναγιώτα του Γεωργίου
Κολοβός Θεοχάρης του Ξάνθου
Τσαγγαρά Αικατερίνη του Ευάγγελου
Τσιοτινός Ιωάννης του Σπύρου
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΛΑΙΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
Κοντονάσιου Αθανασία του Κωνσταντίνου
Μπαντής Νικόλαος του Γεωργίου
Πιλάβοβα Ελένη του Κωνσταντίνου
Ρώσσιου Ελένη του Σωκράτη
Τριανταφύλλου Κωνσταντίνος του Σωτήρη

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΛΑΙΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ
ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ
Γιουβρής Γεώργιος του Ελευθερίου
Καλαντζή Ευαγγελία του Σίμου
Καταραχιάς Δημήτριος του Βαϊου
Καταραχιάς Δημήτριος του Ευαγγέλου
Κατσίμπας Δημήτριος του Χαραλάμπου
Φιλίππου Αναστασία του Αποστόλου