Πέμπτη 19.09.2019 ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ

Κατέθεσε το ψηφοδέλτιο ο Δήμαρχος Δημήτρης Παπαστεργίου

05.05.2019 /

Μόλις τρεις εβδομάδες πριν τις εκλογές, η νίκη της «Επανεκκίνησης» σφραγίζεται από το ψηφοδέλτιο που κατατέθηκε το μεσημέρι της Κυριακής 5 Μαΐου 2019 στο Πρωτοδικείο Τρικάλων.Ο Δήμαρχος Τρικκαίων κ . Δημήτρης Παπαστεργίου μετέβη στο Δικαστικό Μέγαρο Τρικάλων, συνοδευόμενος από τον εκπρόσωπο Τύπου του συνδυασμού«Επανεκκίνηση» και τ. πρόεδρο του Δημοτικού Συμβουλίου Τρικκαίων κ. Μιχάλη Μπάρδα και τον νομικό σύμβουλο κ. Νίκο Νικολάου.Το ψηφοδέλτιο- είναι υπερπλήρες,- συμμετέχουν σε αυτό 264 συνδημότες/ισσες (69 στο Δημοτικό Συμβούλιο και 195 στις κοινότητες),- καλύφθηκαν όλες οι απαιτούμενες θέσεις για το Δημοτικό Συμβούλιο,- αν υπήρχε διαφορετική νομοθετική πρόβλεψη, θα μετείχαν περισσότεροι/ες υποψήφιοι/ες.Υπερκαλύφθηκε πλήρως και το ποσοστό 40% για τη συμμετοχή των γυναικών ,αναδεικνύοντας και αυτή τη φορά τη μέγιστη σημασία που δίνει η «Επανεκκίνηση»στη συμμετοχή γυναικών στα κοινά.

1. Εκλογική Περιφέρεια Τρικκαίων
1) ΑΓΓΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΑΛΕΣΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΪΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ-OIKONOMOY ΛΕΥΚΙΑ (ΛΕΥΚΗ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
6) ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7) ΑΥΓΕΡΟΥ-ΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8) ΒΑΣΤΑΡΟΥΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
9) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10) ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΦΕΒΡΩΝΙΑ (ΦΡΥΝΗ) του ΑΧΙΛΛΕΑ
11) ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
12) ΓΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13) ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14) ΔΕΡΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΝΙΝΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
15) ΔΗΜΑ-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
16) ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17) ΖΙΩΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
18) ΚΑΛΛΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19) ΚΑΡΑΤΩΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
20) ΚΑΤΑΒΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
21) ΚΑΤΣΙΑΜΠΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
22) ΚΙΟΣΣΕ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
23) ΚΟΤΡΩΝΗ-ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
24) ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΤΟΜΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
25) ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

26) ΛΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
27) ΛΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΪΟΥ
28) ΜΑΡΔΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
29) ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ (ΕΡΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
30) ΜΗΤΣΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΛΕΝΗ (ΒΑΣΙΛΕΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
31) ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
32) ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
33) ΜΠΕΗ ΖΩΗ (ΤΖΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
34) ΜΠΕΛΤΣΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
35) ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑ-ΜΠΑΓΛΑΤΣΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
36) ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗ-ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
37) ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
38) ΝΤΙΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
39) ΠΑΖΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
40) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
41) ΠΙΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ
42) ΡΟΜΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΦΟΡΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
43) ΣΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
44) ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
45) ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
46) ΤΖΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
47) ΤΖΙΩΡΤΖΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
48) ΤΡΙΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
49) ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
50) ΦΛΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
51) ΨΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. Εκλογική Περιφέρεια Εστιαιώτιδας
1) ΛΕΒΕΝΤΗ-ΚΑΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2) ΜΠΑΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3) ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. Εκλογική Περιφέρεια Καλλιδένδρου
1) ΒΕΡΒΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2) ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4. Εκλογική Περιφέρεια Κόζιακα
1) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2) ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5. Εκλογική Περιφέρεια Μεγάλων Καλυβίων
1) ΚΕΦΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
2) ΚΡΑΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ

6. Εκλογική Περιφέρεια Παληοκάστρου
1) ΖΑΡΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Σωτηρίου
2) ΠΑΠΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3) ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΥ-ΚΑΝΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

7. Εκλογική Περιφέρεια Παραληθαίων
1) ΔΗΜΟΥΛΑ ΑΥΓΟΥΣΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2) ΛΑΣΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. Εκλογική Περιφέρεια Φαλώρειας
1) ΚΩΤΟΥΖΑ-ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ )του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3) ΣΚΡΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΠΑΥΛΟΥ