Δευτέρα 23.09.2019 ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ

Εβδομαδιαίο πρόγραμμα Κινητών Αστυνομικών Μονάδων

01.03.2019

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (04 Μαρτίου έως 10 Μαρτίου 2019)
τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής
Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:
ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:
 Δευτέρα (04-03-2019) και ώρες από 17:00-00:00: Ρίζωμα –
Πλάτανος – Αρδάνι – Ελληνόκαστρο – Λαγκαδιά – Λιόπρασο – Κουμαριά –
Αγρελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι – Κρήνη – Ζάρκο – Γριζάνο – Πετρωτό –
Φανερωμένη – Νομή – Πηνειάδα
 Τρίτη (05-03-2019) και ώρες από 08.00-15.00: Πύλη – Κοτρώνι –
Ελάτη – Βροντερό – Ξυλοχώρι – Καλόγεροι – Άγιος Προκόπιος –
Στουρναρέικα – Βαθύρεμα – Λιβαδοχώρι – Ν.Πεύκη –Μοσχόφυτο –
Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματωλικό – Αετός –Παχτούρι –
Λαφίνα – Κορυφή – Νεράιδα
 Τετάρτη (06-03-2019) και ώρες από 08:00 – 15:00: Φάρμα – Ελάφι
– Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Αμάραντος – Αμπέλια
– Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα –
Χρυσομηλιά – Καλαμπάκα
 Πέμπτη (07-03-2019) και ώρες 08.00 – 15.00: Κονισκός –
Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι –Φωτεινό –
Κερασούλα – Αγ.Τριάδα – Ψήλωμα – Ασπροκκλησιά – Αχλαδέα – Σκεπάρι –
Γάβρος – Θεοτόκος – Αγιόφυλλο
 Παρασκευή (08-03-2019) και ώρες 08.00 – 15.00: Μουργκάνι –
Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη –Κορυδαλλός –
Παναγία – Μαλακάσι – Μουργκάνι – Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος –
Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι
 Σάββατο (09-03-2019) και ώρες 08.00-13.00: Ξυλοπάροικο –
Πρόδρομος – Κόρη – Γοργογύρι – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι –
Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Διάβα – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση –
Τριφύλλια

ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:
1 Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
 Δευτέρα (04-03-2019) και από ώρες 18.00-01.00: Κανάλια-Φανάρι-
Αγ.Ακάκιος-Ελληνόπυργος-Ανθοχώρι-Ελληνόκαστρο-Αμυγδαλή-Ανθοχώρι
 Τρίτη (05-03-2019) και από ώρες 17:00-00:00: Μορφοβούνι-
Μεσσενικόλας-Κρυονέρι-Κερασιά-Καλύβια Πεζούλας-Νεοχώρι
 Τετάρτη (06-03-2019) και από ώρες 08:00-15:00: Πορτή-Τρυγώνα-
Βατσουνιά-Δρακότρυπα-Οξυά–Αργιθέα
 Πέμπτη (07-03-2019) και από ώρες 08:00-15:00: Μοσχάτο-
Λαμπερό-Καρβασσαράς-Καρίτσα-Μπελοκομύτης
 Παρασκευή (08-03-2019) και από ώρες 08:00-15:00: Καλύβια
Πεζούλας-Πεζούλα-Νεράιδα-Φυλακτή
 Σάββατο (09-03-2019) και από ώρες 08.00-13.00: Μαυρομμάτι-
Αγ.Ακάκιος-Ελληνόπυργος- Ελληνόκαστρο-Ανθοχώρι-Κρυοπηγή

2Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
 Δευτέρα (04-03-2019) και από ώρες 18:00-01:00: Αγ.Παρασκευή-
Φίλια-Μαυραχάδες-Άμπελος-Λουτρό-Κέδρο
 Τρίτη (05-03-2019) και από ώρες 17:00-00:00: Αγ.Βησσάριος-
Καππαδοκικό-Ν.Ικόνιο-Γεφύρια-Γραμματικό
 Τετάρτη (06-03-2019) και από ώρες 08.00-15.00: Ραχούλα-
Κούτσουρο–Αμάραντος–Σαραντάπορο–Νεράιδα–Μολόχα–Απιδιά
 Πέμπτη (07-03-2019) και από ώρες 08.00-15.00: Λουτρό-Κέδρος-
Μελισσοχώρι-Δασοχώρι-Άμπελος-Αγ.Παρασκευή
 Παρασκευή (08-03-2019) και από ώρες 08.00-15.00: Λουτρό-
Κέδρος–Θραψίμι-Βαθύλακος-Αηδονοχώρι-Ρεντίνα
 Κυριακή (10-03-2019) και από ώρες 18.00-23.00:
Ανάβρα–Αχλαδιά–Λεοντάρι–Ασημοχώρι–Καππαδοκικό-Γραμματικό-
Αγ.Βησσάριος