Τετάρτη 13.11.2019 ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ

Εβδομαδιαίο πρόγραμμα Κινητών Αστυνομικών Μονάδων

11.10.2019

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 14 έως 20 Οκτωβρίου 2019)
τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής
Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:
ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:
· Δευτέρα (14-10-2019) και ώρες 17:00-24:00: Ρίζωμα – Πλάτανος –
Αρδάνι – Ελληνόκαστρο – Λαγκαδιά – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγρελιά –
Διάσελο – Αχλαδοχώρι – Κρήνη – Ζάρκο – Γριζάνο – Πετρωτό –
Φανερωμένη – Νομή – Πηνειάδα
· Τρίτη (15-10-2019) και ώρες 08:00-15:00: Πύλη – Βλάχα –
Περτούλι – Νεραϊδοχώρι –Πύρρα – Δέση – Αγ.Νικόλαος – Δροσοχώρι –
Γαρδίκι – Αθαμανία – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Πολυθέα – Κατάφυτο –
Ανθούσα – Χαλίκι – Καλλιρόη – Κρανιά – Δολιανά – Στεφάνι
· Τετάρτη (16-10-2019) και ώρες 08.00-15.00: Φάρμα – Ελάφι –
Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Αμάραντος – Αμπέλια –
Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά
– Καλαμπάκα
· Πέμπτη (17-10-2019) και ώρες 08:00 – 15:00: Κονισκός –
Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι –Φωτεινό –
Κερασούλα – Αγ.Τριάδα – Ψήλωμα – Ασπροκκλησιά – Αχλαδέα – Σκεπάρι –
Γάβρος – Θεοτόκος – Αγιόφυλλο
· Παρασκευή (18-10-2019) και ώρες 08.00 – 15.00: Μουργκάνι –
Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη –Κορυδαλλός –
Παναγία – Μαλακάσι – Μουργκάνι – Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος –
Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι
· Κυριακή (20-10-2019) και ώρες 20.00-01.00: Ξυλοπάροικο –
Πρόδρομος – Κόρη – Γοργογύρι – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι –
Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Διάβα – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση –
Τριφύλλια

ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:
1Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
· Δευτέρα (14-10-2019) και ώρες 18:00-01:00: Κανάλια-Φανάρι-
Αγ.Ακάκιος-Ελληνόπυργος-Ανθοχώρι-Ελληνόκαστρο-Αμυγδαλή-Ανθοχώρι
· Τρίτη (15-10-2019) και ώρες 17:00-00:00: Καλύβια Πεζούλας-
Πεζούλα-Φυλακτή-Νεράιδα-Νεοχώρι
· Τετάρτη (16-10-2019) και ώρες 08:00-15:00: Μοσχάτο-Λαμπερό-
Καρίτσα-Καρβασαράς-Μπελοκομύτης
· Πέμπτη (17-10-2019) και ώρες 08:00-15:00:Πορτή-Τρυγώνα-
Βατσουνιά-Δρακότρυπα-Οξυά–Αργιθέα
· Παρασκευή (18-10-2019) και ώρες 08.00-15.00: Μορφοβούνι-
Μεσενικόλας-Κρυονέρι-Καλύβια Πεζούλας-Πεζούλα-Νεοχώρι
· Σάββατο (19-10-2019) και ώρες 08.00-13.00: Μαυρομμάτι-
Αγ.Ακάκιος-Ελληνόπυργος-Ανθοχώρι-Ελληνόκαστρο-Αμυγδαλή-Κρυοπηγή
2Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
· Δευτέρα (14-10-2019) και ώρες 18:00-01:00: Λουτρό-Κέδρος-
Μελισσοχώρι-Δασοχώρι- Άμπελος – Αγ.Παρασκευή
· Τρίτη (15-10-2019) και ώρες 17:00-00.00: Αγ.Βησσάριος-
Καππαδοκικό-Ν.Ικόνιο-Γεφύρια-Γραμματικό
· Τετάρτη (16-10-2019) και ώρες 08.00-15.00: Κτιμένη-Λουτροπηγή-
Βαθύλακος-Αηδονοχώρι-Ρεντίνα
· Πέμπτη (17-10-2019) και ώρες 08.00-15.00: Αγ.Παρασκευή-Φίλια-
Μαυραχάδες-Άμπελος-Λουτρό-Κέδρος
· Παρασκευή (18-10-2019) και ώρες 08.00-15.00: Ραχούλα-
Κούτσουρο–Αμάραντος–Σαραντάπορο–Νεράιδα–Μολόχα–Απιδιά
· Κυριακή (20-10-2019) και ώρες 18.00-23.00: Ανάβρα-Αχλαδιά-
Λεοντάρι-Ασημοχώρι-Κτιμένη