Πέμπτη 21.11.2019 ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ

Εβδομαδιαίο πρόγραμμα Κινητών Αστυνομικών Μονάδων

18.10.2019

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 21 έως 27 Οκτωβρίου 2019) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:

ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:
• Δευτέρα (21-10-2019) και ώρες 17:00΄- 24:00΄: Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι – Ελληνόκαστρο – Λαγκαδιά – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγρελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι – Κρήνη – Ζάρκο – Γριζάνο – Πετρωτό – Φανερωμένη – Νομή – Πηνειάδα
• Τρίτη (22-10-2019) και ώρες 08:00΄ – 15:00΄: Πύλη – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι –Πύρρα – Δέση – Αγ.Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Πολυθέα – Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι – Καλλιρόη – Κρανιά – Δολιανά – Στεφάνι
• Τέταρτη (23-10-2019) και ώρες 08:00΄ – 15:00΄: Φάρμα – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Αμάραντος – Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Καλαμπάκα
• Πέμπτη (24-10-2019) και ώρες 08:00΄ – 15:00΄: Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι –Φωτεινό – Κερασούλα – Αγ.Τριάδα – Ψήλωμα – Ασπροκκλησιά – Αχλαδέα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αγιόφυλλο
• Παρασκευή (25-10-2019) και ώρες 08:00΄- 15:00΄: Μουργκάνι- Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη –Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι – Μουργκάνι – Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι
• Σάββατο (26-10-2019) και ώρες 08:00΄ – 13:00΄: Ξυλοπάροικο Πρόδρομος – Κόρη – Γοργογύρι – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Διάβα – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση – Τριφύλλια

ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:
1Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
• Δευτέρα (21-10-2019) και ώρες 18:00-01:00: Μορφοβούνι-Μεσενικόλας-Κρυονέρι-ΚαλύβιαΠεζούλας-Πεζούλα-Νεοχώρι
• Τρίτη (22-10-2019) και ώρες 17:00-00:00: Κανάλια-Φανάρι-Αγ.Ακάκιος-Ελληνόπυργος-Ανθοχώρι-Ελληνόκαστρο-Αμυγδαλή-Ανθοχώρι
• Τετάρτη (23-10-2019) και ώρες 08:00-15:00: Μοσχάτο-Λαμπερό-Καρίτσα-Καρβασαράς-Μπελοκομύτης
• Πέμπτη (24-10-2019) και ώρες 08:00-15:00: Κρυονέρι-ΚαλύβιαΠεζούλας-Πεζούλα-Νεράιδα-Φυλακτή
• Παρασκευή (25-10-2019) και ώρες 08.00-15.00: Δρακότρυπα-Οξυά-Αργιθεά-Ανθηρό-Βραγκιανά
• Σάββατο (26-10-2019) και ώρες 08.00-13.00: ΚαλύβιαΠεζούλας-Πεζούλα-Φυλακτή-Νεράιδα-Νεοχώρι
2Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
• Δευτέρα (21-10-2019) και ώρες 18:00-01:00: Κέδρος-Φίλια-Μαυραχάδες-Άμπελος-Λουτρό
• Τρίτη (22-10-2019) και ώρες 17:00-00.00: Ανάβρα-Αχλαδιά-Λεοντάρι-Ασημοχώρι-Κτιμένη
• Τετάρτη (23-10-2019) και ώρες 08.00-15.00: Αγ.Παρασκευή-Φίλια-Μαυραχάδες-Άμπελος-Λουτρό-Κέδρος
• Πέμπτη (24-10-2019) και ώρες 08.00-15.00: Λουτρό-Κέδρος–Θραψίμι-Βαθύλακος-Αηδονοχώρι-Ρεντίνα
• Παρασκευή (25-10-2019) και ώρες 08.00-15.00: Καστανιά-Μουχά-Καταφύγι-Καροπλέσι-Ανθηρό
• Κυριακή (27-10-2019) και ώρες 18.00-23.00: Μελισσοχώρι-Δσσοχώρι-Φίλια-Άμπελος-Κέδρος-Θραψίμι