Δευτέρα 19.08.2019 ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ

Εβδομαδιαίο δρομολόγιο Κινητής Αστυνομικής Μονάδας

15.02.2019 /

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (18 έως 24 Φεβρουαρίου 2019) τα
δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής
Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:
ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:
 Δευτέρα (18-02-2019) και ώρες από 17:00-00:00: Ρίζωμα –
Πλάτανος – Αρδάνι – Ελληνόκαστρο – Λαγκαδιά – Λιόπρασο – Κουμαριά –
Αγρελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι – Κρήνη – Ζάρκο – Γριζάνο – Πετρωτό –
Φανερωμένη – Νομή – Πηνειάδα
 Τρίτη (19-02-2019) και ώρες από 08.00-15.00: Πύλη – Κοτρώνι –
Ελάτη – Βροντερό – Ξυλοχώρι – Καλόγεροι – Άγιος Προκόπιος –
Στουρναρέικα – Βαθύρεμα – Λιβαδοχώρι – Ν.Πεύκη –Μοσχόφυτο –
Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματωλικό – Αετός –Παχτούρι –
Λαφίνα – Κορυφή – Νεράιδα
 Τετάρτη (20-02-2019) και ώρες από 08:00 – 15:00: Φάρμα – Ελάφι
– Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Αμάραντος – Αμπέλια
– Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα –
Χρυσομηλιά
 Πέμπτη (21-02-2019) και ώρες 08.00 – 15.00: Κονισκός –
Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι –Φωτεινό –
Κερασούλα – Αγ.Τριάδα – Ψήλωμα – Ασπροκκλησιά – Αχλαδέα – Σκεπάρι –
Γάβρος – Θεοτόκος – Αγιόφυλλο
 Παρασκευή (22-02-2019) και ώρες 08.00 – 15.00: Μουργκάνι –
Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη –Κορυδαλλός –
Παναγία – Μαλακάσι – Μουργκάνι – Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος –
Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι
 Κυριακή (24-02-2019) και ώρες 20.00-01.00: Ξυλοπάροικο –
Πρόδρομος – Κόρη – Γοργογύρι – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι –
Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Διάβα – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση –
Τριφύλλια

Σελίδα 2 από 2

ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:
1 Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
 Δευτέρα (18-02-2019) και από ώρες 18.00-01.00: Μαυρομμάτι-
Αγ.Ακάκιος-Ελληνόπυργος-Ανθοχώρι-Ελληνόκαστρο
 Τρίτη (19-02-2019) και από ώρες 17:00-24:00: Μοσχάτο-
Μεσσενικόλας-Μορφοβούνι-Κερασιά-Κρυονέρι
 Τετάρτη (20-02-2019) και από ώρες 08:00-15:00: Κρυονέρι-
Κερασιά-ΚαλύβιαΠεζούλας-Πεζούλα-Φυλακτή-Νεράιδα
 Πέμπτη (21-02-2019) και από ώρες 08:00-15:00: Πορτή-Τρυγώνα-
Βατσουνιά-Δρακότρυπα-Οξυά–Αργιθέα
 Παρασκευή (22-02-2019) και από ώρες 08:00-15:00: Μοσχάτο-
Λαμπερό-Καρίτσα-Καρβασαράς-Μπελοκομύτης
 Κυριακή (24-02-2019) και από ώρες 18.00-23.00: Κανάλια-Φανάρι-
Αγ.Ακάκιος-Ελληνόπυργος-Ανθοχώρι-Ελληνόκαστρο-Αμυγδαλή-Ανθοχώρι

2Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
 Δευτέρα (18-02-2019) και από ώρες 18:00-01:00: Αγ. Βήσσαριος-
Καππαδοκικό-Ν. Ικόνιο-Γεφύρια-Γραμματικό
 Τρίτη (19-02-2019) και από ώρες 17:00-24:00: Ανάβρα-Αχλαδιά-
Λεόνταρι-Ασημοχώρι-Κτιμένη
 Τετάρτη (20-02-2019) και από ώρες 08.00-15.00: Παλιούρι-
Δαφνοσπηλιά-Απιδιά-Μολόχα
 Πέμπτη (21-02-2019) και από ώρες 08.00-15.00: Κτιμένη-
Λουτροπηγή-Βαθύλακος-Αηδονοχώρι-Ρεντίνα
 Παρασκευή (22-02-2019) και από ώρες 08.00-15.00: Ραχούλα-
Κούτσουρο–Αμάραντος–Σαραντάπορο–Νεράιδα–Μολόχα–Απιδιά
 Κυριακή (24-02-2019) και από ώρες 18.00-23.00: Λουτρό-Κέδρος-
Μελισσοχώρι-Δασοχώρι-Άμπελος-Αγ. Παρασκευή