Τρίτη 02.06.2020 ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ

Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την εβδομάδα (16-22/12/2019)

13.12.2019 /

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (16 έως 22 Δεκεμβρίου 2019) τα
δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής
Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:
ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:
 Δευτέρα (16-12-2019) και ώρες 08:00 – 15:00: Ρίζωμα – Πλάτανος –
Αρδάνι – Ελληνόκαστρο – Λαγκαδιά – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγρελιά –
Διάσελο – Αχλαδοχώρι – Κρήνη – Ζάρκο – Γριζάνο – Πετρωτό –
Φανερωμένη – Νομή – Πηνειάδα
 Τρίτη (17-12-2019) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη – Κοτρώνι –
Ελάτη – Βροντερό – Ξυλοχώρι – Καλόγεροι – Άγιος Προκόπιος –
Στουρναρέικα – Βαθύρεμα – Λιβαδοχώρι – Ν.Πεύκη –Μοσχόφυτο –
Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματωλικό – Αετός –Παχτούρι –
Λαφίνα – Κορυφή – Νεράιδα
 Τέταρτη (18-12-2019) και ώρες 08:00 – 15:00: Φάρμα – Ελάφι –
Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Αμάραντος – Αμπέλια –
Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά
 Πέμπτη (19-12-2019 και ώρες 08:00 – 15:00: Κονισκός –
Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι –Φωτεινό –
Κερασούλα – Αγ.Τριάδα – Ψήλωμα – Ασπροκκλησιά – Αχλαδέα – Σκεπάρι –
Γάβρος – Θεοτόκος – Αγιόφυλλο
 Παρασκευή (20-12-2019) και ώρες 08:00 – 15:00: Μουργκάνι – Μεγ.
Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη –Κορυδαλλός –
Παναγία – Μαλακάσι – Μουργκάνι – Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος –
Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι
 Κυριακή (22-12-2019) και ώρες 20:00 – 01:00: Ξυλοπάροικο –
Πρόδρομος – Κόρη – Γοργογύρι – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι –
Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Διάβα – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση –
Τριφύλλια

Σελίδα 2 από 3

ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:
1Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
 Δευτέρα (16-12-2019) και ώρες 18:00-01:00: Μορφοβούνι-
Μεσενικόλας-Κρυονέρι- Καλύβια Πεζούλας-Πεζούλα-Νεοχώρι
 Τρίτη (17-12-2019) και ώρες 17:00-00:00: Κανάλια-Φανάρι-
Αγ.Ακάκιος-Ελληνόπυργος-Ανθοχώρι-Ελληνόκαστρο-Αμυγδαλή-Ανθοχώρι
 Τέταρτη (18-12-2019) και ώρες 08:00-15:00: Καλύβια Πεζούλας-
Πεζούλα-Νεράιδα-Φυλακτή-Νεοχώρι
 Πέμπτη (19-12-2019) και ώρες 08:00-15:00: Δρακότρυπα-Οξυά-
Αργιθέα-Ανθηρό-Βραγκιανά
 Παρασκευή (20-12-2019) και ώρες 08:00-15:00: Μοσχάτο-
Λαμπερό-Καρβασσαράς-Καρίτσα-Μπελοκομύτης
 Κυριακή (22-12-2019) και ώρες 08:00-13:00: Μαυρομμάτι-Αγ.
Ακάκιος-Ελληνόπυργος-Ελληνόκαστρο-Αμυγδαλή Κρυοπηγή–Ανθοχώρι

2Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
 Δευτέρα (13-12-2019) και ώρες 18:00 – 01:00: Μελισσοχώρι-
Δασοχώρι-Φίλια-Άμπελος-Κέδρος-Θραψίμι
 Τρίτη (17-12-2019) και ώρες 17:00 – 24:00: Κέδρος-Φίλια-
Μαυραχάδες-Άμπελος-Λουτρό
 Τέταρτη (18-12-2019) και ώρες 08:00 – 15:00: Καστανιά-Μούχα-
Καταφύγι-Καροπλέσι-Ανθηρό
 Πέμπτη (19-12-2019) και ώρες 08:00-15:00: Κτιμένη-Λουτροπηγή-
Βαθύλακος-Αηδονοχώρι-Ρεντίνα
 Παρασκευή (20-12-2019) και ώρες 08:00 – 15:00: Λουτρό-Κέδρος-
Μελισσοχώρι-Δασοχώρι-Άμπελος-Αγ.Παρασκευή
 Κυριακή (22-12-2019) και ώρες 18:00 – 23:00: Ανάβρα-Αχλαδιά-
Λεοντάρι-Ασημοχώρι-Κτιμένη