Τρίτη 27.09.2022 ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ

Τα δρομολόγια της Αστυνομίας Θεσσαλίας από 07 έως 13 Μαρτίου 2022

04.03.2022

Ανακοινώνεται ότι για το χρονικό διάστημα από 07 έως 13 Μαρτίου 2022, τα
δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής
Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:

ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:

1 η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

• Τρίτη (08-03-2022) και ώρες 17:00 – 00:00: Πύλη – Περτούλι –
Νεραϊδοχώρι – Πύρα – Δέση – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Κατάφυτο –
Ανθουσα – Χαλίκι- Καλαμπάκα

• Πέμπτη (10-03-2022) και ώρες 08:00 – 15:00: Αμπέλια – Κλεινός –
Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Ελάτη –
Πύλη

• Παρασκευή (11-03-2022) και ώρες 08:00 – 15:00: Μηλότοπος – Ελάφι
– Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Αμάραντος – Τριφύλια –
Κρύα Βρύση

• Σάββατο (12-03-2022) και ώρες 07:00 – 13:00: Μουργκάνι – Μεγ.
Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη –Κορυδαλλός – Παναγία
– Μαλακάσι

• Κυριακή (13-03-2022) και ώρες 17:00 – 23:00: Μουργκάνι – Αγ.
Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι –
Αγιόφυλλο

2 η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

• Τρίτη (08-03-2022) και ώρες 16:00 – 23:00: Σκεπάρι – Γάβρος –
Θεοτόκος – Αχλαδέα – Ασπροκκλησιά – Ψήλωμα – Κερασούλα – Αγία Τριάδα

• Τέταρτη (09-03-2022) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη – Κοτρώνι –
Βροντερό – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Δέση – Αγ. Νικόλαος
– Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία

• Παρασκευή (11-03-2022) και ώρες 17:00 – 00:00: Ρίζωμα – Πλάτανος
– Αρδάνι – Λαγκαδιά – Ελληνόκαστρο – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγριελιά –
Διάσελο – Αχλαδοχώρι

• Σάββατο (12-03-2022) και ώρες 17:00 – 23:00: Ξυλοπάροικο –
Πρόδρομος – Γοργογύρι – Κόρη – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι –
Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση

• Κυριακή (13-03-2022) και ώρες 08:00 – 14:00: Κονισκός –
Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι – Φωτεινό

ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:

• Τρίτη (08-03-2022) και ώρες 08:00-15:00: Παλιούρι – Δαφνοσπηλιά
–Απιδιά – Μολόχα

• Τετάρτη (09-03-2022) και ώρες 08:00-15:00: Λουτρό – Κέδρος –
Θραψίμι – Ρεντίνα – Αηδονοχώρι – Βαθύλακκος

• Πέμπτη (10-03-2022) και ώρες 08:00-15:00: Πορτή – Τρυγώνα
–Βατσουνιά – Δρακότρυπα – Οξυά – Αργιθέα

• Παρασκευή (11-03-2022) και ώρες 08:00-15:00: Μοσχάτο – Άγιος
Αθανάσιος – Λαμπερό – Καρβασαράς – Καρίτσα – Μπελοκομύτης

• Σάββατο (12-03-2022) και ώρες 08:00-13:00: Ανάβρα – Αχλαδιά –
Λεοντάρι – Ασημοχώρι – Κτιμένη