Σάββατο 16.11.2019 ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ

Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την εβδομάδα (30/09-06/10/2019)

27.09.2019 /

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (30 Σεπτεμβρίου 2019 έως 06
Οκτωβρίου 2019) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της
Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:
ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:
 Δευτέρα (30-09-2019) και ώρες 17:00-24:00: Ρίζωμα – Πλάτανος –
Αρδάνι – Ελληνόκαστρο – Λαγκαδιά – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγρελιά –
Διάσελο – Αχλαδοχώρι – Κρήνη – Ζάρκο – Γριζάνο – Πετρωτό –
Φανερωμένη – Νομή – Πηνειάδα
 Τρίτη (01-10-2019) και ώρες 08:00-15:00: Πύλη – Βλάχα – Περτούλι
– Νεραϊδοχώρι –Πύρρα – Δέση – Αγ.Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι –
Αθαμανία – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Πολυθέα – Κατάφυτο – Ανθούσα –
Χαλίκι – Καλλιρόη – Κρανιά – Δολιανά – Στεφάνι
 Τετάρτη (02-10-2019) και ώρες 08.00-15.00: Φάρμα – Ελάφι –
Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Αμάραντος – Αμπέλια –
Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά
– Καλαμπάκα
 Πέμπτη (03-10-2019) και ώρες 08:00 – 15:00: Κονισκός –
Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι –Φωτεινό –
Κερασούλα – Αγ.Τριάδα – Ψήλωμα – Ασπροκκλησιά – Αχλαδέα – Σκεπάρι –
Γάβρος – Θεοτόκος – Αγιόφυλλο
 Παρασκευή (04-10-2019) και ώρες 08.00 – 15.00: Μουργκάνι –
Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη –Κορυδαλλός –
Παναγία – Μαλακάσι – Μουργκάνι – Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος –
Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι
 Κυριακή (06-10-2019) και ώρες 08.00-13.00: Ξυλοπάροικο –
Πρόδρομος – Κόρη – Γοργογύρι – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι –
Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Διάβα – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση –
Τριφύλλια

 

ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:
1Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
 Δευτέρα (30-09-2019) και ώρες 18:00-01:00: Κανάλια-Φανάρι-
Αγ.Ακάκιος-Ελληνόπυργος-Ανθοχώρι-Ελληνόκαστρο-Αμυγδαλή-Ανθοχώρι
 Τρίτη (01-10-2019) και ώρες 17:00-00:00: Καλύβια Πεζούλας-
Πεζούλα- Φυλακτή -Νεράιδα- Νεοχώρι
 Τετάρτη (02-10-2019) και ώρες 08:00-15:00: Πορτή-Τρυγώνα-
Βατσουνιά-Δρακότρυπα-Οξυά–Αργιθέα
 Πέμπτη (03-10-2019) και ώρες 08:00-15:00: Μοσχάτο-Λαμπερό-
Καρίτσα-Καρβασαράς-Μπελοκομύτης
 Παρασκευή (04-10-2019) και ώρες 08.00-15.00: Μορφοβούνι-
Μεσενικόλας-Κρυονέρι-ΚαλύβιαΠεζούλας-Πεζούλα-Νεοχώρι
 Σάββατο (05-10-2019) και ώρες 08.00-13.00: Μαυρομμάτι-
Αγ.Ακάκιος-Ελληνόπυργος-Ανθοχώρι-Ελληνόκαστρο-Αμυγδαλή-Κρυοπηγή

2Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
 Δευτέρα (30-09-2019) και ώρες 18:00-01:00: Ανάβρα-Αχλαδιά-
Λεοντάρι-Ασημοχώρι-Κτιμένη
 Τρίτη (01-10-2019) και ώρες 17:00-00.00: Αγ.Βησσάριος-
Καππαδοκικό-Ν.Ικόνιο-Γεφύρια-Γραμματικό
 Τετάρτη (02-10-2019) και ώρες 08.00-15.00: Καταφύγι-Καστανιά-
Μούχα–Καροπλέσι–Ανθηρό
 Πέμπτη (03-10-2019) και ώρες 08.00-15.00: Κτιμένη-Λουτροπηγή-
Βαθύλακος-Αηδονοχώρι-Ρεντίνα
 Παρασκευή (04-10-2019) και ώρες 08.00-15.00: Αγ.Παρασκευή-
Φίλια-Μαυραχάδες-Άμπελος-Λουτρό-Κέδρος
 Κυριακή (06-10-2019) και ώρες 18.00-23.00: Μελισσοχώρι-
Δασοχώρι-Φίλια-Άμπελος-Κέδρος-Θραψίμι